Жителі Коломийчиської громади взяли участь у поетичній зустрічі
Минулими вихідними у Харкові на базі культурно-громадського центру «DRUK» зібралися любителі поезії та літератури з числа внутрішніх переселенців з Луганської області. ВПО Коломийчиської громади теж не залишились осторонь цієї події, тим більше що одним із організаторів заходу був житель Стельмахівки Влад Радченко. Він курує поетичною лабораторією «СловоДрук» та літературним напрямком у цьому культурно-громадському центрі.
Влад разом із однодумцями організовують лекції, поетичні вечори, воркшопи з написання віршів і не тільки. Тобто роблять літературу цікавою, доступною та привабливою, особливо для молоді.
На початку заходу присутні вшанували хвилиною мовчання світлу пам’ять громадян України, які віддали життя за свободу і незалежність України.
Цього дня поетична зустріч була присвячена виходу у світ книги «Розселені думки» — це збірка поезій, історій та малюнків. Книга створена в рамках проєкту «Безпековий контур України: відновимо Луганщину Словом», який був реалізований громадською організацією «Троїцька перлина».
Збірка об’єднує голоси переселенців Луганщини, які через війну вимушені були покинути рідні домівки, але зберегли свої внутрішні світи. Це пронизливі роздуми про життя, любов, війну, втрату, підтримку, силу й надію на повернення.
«Розселені думки» — це емоційний міст між минулим і майбутнім, що єднає Луганщину і її людей через слово та творчість. Кожна творча робота – це віддзеркалення болю і прагнення віднайти себе у новій реальності, де любов до рідного краю та бажання повернутися об’єднує всіх.
Під час заходу поділилися своїми думками та поетичними творами Галина Мєніна, Ольга Татаренцева, чемпіон Харківського літературного Слему, організатор поетичних вечорів Фрідріх Швальбе, поетка-панкфутуристка Марія Квітма та поет-панкфутурист Влад Радченко.
Зустріч була благодійною, тому учасники долучилися до збору на ремонт автомобілів для взводу матеріально-технічного забезпечення Сватівського ТРО, 111 бригади. Їх техніка потребує термінового ремонту, бо щодня виконує бойові завдання.