Робоча нарада керівників

23 травня начальник Коломийчиськоі СВА Галина Радченко прийняла участь в робочій нараді начальників військових адміністрацій Сватівського району , яка відбулася в Нижньодуванському гуманітарному хабі м. Харкова.

Всеукраїнська акція "Єдина Україна"

Міністерство молоді та спорту України реалізовує Всеукраїнську акцію «Єдина Україна», спрямовану на формування української громадянської ідентичності серед населення.

Професійна адаптація ветеранів війни: які зміни відбулися у законодавстві?

Нагадаємо, що постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2017  року за № 432 (із змінами) затверджено Порядок та умови забезпечення соціальної та професійної адаптації осіб, які звільняються або звільнені з військової служби, з числа ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, членів сімей таких осіб, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України та постраждалих учасників Революції Гідності (далі - Порядок). У реалізації окремих положень Порядку задіяна й служба  зайнятості. Так, особам, які звільняються або звільнені з військової служби з числа ветеранів війни, надаються профорієнтаційні послуги.