Вітаємо

Сьогодні 12 червня 2021 року щиро вітаємо з Днем народження депутата Коломийчиської сільської ради 8 скликання Чишко Євгена Павловича.

Міжнародний день захисту дітей

Вже традиційно прихід літа  асоціюється із дитячим днем.  Це не просто веселе свято для самих  діток, а й нагадування  дорослим про необхідність захищати права дитини, щоб  діти росли  здоровими і щасливими, вчилися і займалися улюбленими справами.

Останній дзвоник

Останній дзвоник - це символ закінчення навчання, це веселе і сумне свято одночасно.

Вітаємо

Коломийчиська сільська рада вітає з Днем народження прибиральницю службового приміщення Коломийчиської сільської ради Баранович Валентину Петрівну!

День вишиванки 2021 року

Вітаємо з сьогоднішнім святом - з Днем вишиванки! Національна пам'ять надзвичайно важлива, і тільки ми з вами можемо її зберегти та передати нащадкам.

Мітинг-реквієм до Дня пам'яті та примирення!!!

7 травня сільський голова Коломийчиської сільської ради Олександр Мартовицький разом із директором ПП АФ "Лан" Сергієм Надолею та присутніми на урочистій церемонії, яку підготували учні та вчителі Коломийчиського ліцею,  головою Сватівської райдержадміністрації Олегом Клименчуковим, головою Сватівської районної ради Людмилою Русановою -  звернулися до учасників  заходу з вітальним словом та поклали квіти до меморіалу загиблим воїнам у часи Другої світової війни.Всі присутні на мітингу вшанували загиблих  хвилиною мовчання.