Вже традиційно прихід літа  асоціюється із дитячим днем.  Це не просто веселе свято для самих  діток, а й нагадування  дорослим про необхідність захищати права дитини, щоб  діти росли  здоровими і щасливими, вчилися і займалися улюбленими справами.

В Коломийчиській громаді закладами культури було проведено заходи до Міжнародного дня захисту дітей.

Маленькі учасники брали участь у різноманітних конкурсах та іграх, одержували призи, були нагороджені грамотами.

Діти отримали масу радісних емоцій, гарний настрій, було багато усмішок і щасливих хвилин. Це свято надовго залишиться у дитячих спогадах, як промінь світла.