Останній дзвоник - це символ закінчення навчання, це веселе і сумне свято одночасно.

27 та 28 травня 2021 року пролунав останній дзвоник в Коломийчиському ліцеї, Куземівському ліцеї, Ковалівській гімназії, Райгородській гімназії та Стельмахівській гімназії Коломийчиської сільської ради.

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!
Щиро вітаємо Вас зі святом Останнього дзвоника – святом прощання зі школою!
Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень.

Випускники ж сприймають останній шкільний дзвоник, як початок дороги у нове, доросле та самостійне життя. Попереду – нові вершини та нові досягнення. А головне – непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення. Нехай світлою буде ваша дорога у самостійне життя, вистелена добрими справами, прогресивними ідеями та особистими перемогами! Хай поруч з вами завжди будуть вірні друзі, досвідчені колеги та мудрі наставники! Бажаємо Вам знайти свою життєву стежину, стати гідними громадянами нашої держави.
Сердечно дякуємо вчителям за  самовіддану працю, за турботу і знання, які ви віддаєте своїм вихованцям, за вічний неспокій, невпинний творчий пошук та педагогічну мудрість.

Всім школярам бажаємо гарного відпочинку та яскравих вражень, вчителям – творчого завзяття, а випускникам – впевненості у власних силах та наполегливості у досягненні мети!

З повагою,

     Коломийчиська сільська рада