7 травня сільський голова Коломийчиської сільської ради Олександр Мартовицький разом із директором ПП АФ "Лан" Сергієм Надолею та присутніми на урочистій церемонії, яку підготували учні та вчителі Коломийчиського ліцею,  головою Сватівської райдержадміністрації Олегом Клименчуковим, головою Сватівської районної ради Людмилою Русановою -  звернулися до учасників  заходу з вітальним словом та поклали квіти до меморіалу загиблим воїнам у часи Другої світової війни.Всі присутні на мітингу вшанували загиблих  хвилиною мовчання.

Давайте цінувати предків, які відвоювали нашу свободу і зберегли наші життя. Бо нема нічого важливішого та дорожчого за життя людини!