Бережіть себе та своїх рідних від сексуального рабства

На сьогодні для українців, в умовах воєнного стану, ризик потрапляння в ситуацію торгівлі людьми як всередині країни, так і за її межами став ще більшим. Багато громадян переїхали із зони бойових дій в інші регіони або за кордон та шукають нову роботу.

Навіщо в Коломийчиській громаді призначили відповідальну особу у сфері протидії торгівлі людьми

З метою оперативного реагування на випадки торгівлі людьми розпорядженням начальника Коломийчиської СВА  від 08.01.2024 року № 1-од  призначено відповідальну особу у сфері протидії торгівлі людьми на території Коломийчиської сільської територіальної громади. Такою особою стала начальник відділу з питань забезпечення соціальних та публічних послуг Неля Гайдидей.

Куди звертатися, якщо ви постраждали або стали свідком домашнього насильства щодо своїх близьких, рідних, знайомих

Що робити, якщо у ваших  відносинах з близькими (оточуючими) присутній моральний тиск, примус, маніпуляції, образи чи приниження, що  свідчить про ознаки домашнього насильства, або вам стало відомо про факти торгівлі людьми: