Представництво «The HALO Trust» в Україні пропонує нову кар’єру в авторитетній міжнародній організації, яка допомагає населенню, постраждалому від війни.  ХАЛО – найбільша у світі гуманітарна організація, яка займається розмінуванням.  Заробітна плата: 33 000 грн (з цієї суми будуть утримані податки).

Фото без опису

Дана посада не вимагає попереднього досвіду роботи сапером та спеціалізованих технічних знань. Ми навчаємо спеціалістів «з нуля» відповідно до найвищих стандартів у галузі і працюємо відповідно до найсуворіших стандартів безпеки. Посада відкрита як для чоловіків, так і для жінок – у нашій команді вже працює значна кількість тренованих спеціалісток із розмінування! Жінки особливо запрошуються до участі у конкурсі.

ХАЛО — неурядова, неполітична та нерелігійна організація зі штаб-квартирою у Великій Британії. ХАЛО працює в Україні з 2016 року. Ми займаємося очищенням територій від мін та вибухонебезпечних предметів, щоб спільноти та країни змогли повернутися до нормального життя. Місія ХАЛО – відновлювати безпечний доступ до територій, які зазнали забруднення вибухонебезпечними предметами, відтак захищаючи життя людей і відновлюючи можливості для економічного розвитку для спільнот, які постраждали від війни. 

Через початок повномасштабного вторгнення в Україну в лютому 2022, ХАЛО розширює штат співробітників і шукає співробітників/ць на посаду демінерів/ок – фахівців, які виконують ключову роботу з очищення територій.  ХАЛО проводить повну підготовку демінерів/ок згідно з міжнародними стандартами перед початком роботи.

ПОСАДА: Демінер/ка

РОЗМІЩЕННЯ: Харківська, Миколаївська  області

ПІДЗВІТНІСТЬ: Керівник групи розмінування

Успішні кандидати, незалежно від попереднього досвіду, повинні пройти і завершити повний курс навчання у м.Миколаєві або у м.Харкові. Усі співробітники повинні будуть пройти практичний і письмовий тест в кінці навчання перед початком роботи.

Обов'язки:

Проведення заходів з ручного усунення мінної небезпеки з використанням різних технік розмінування під наглядом керівника групи (роботи пов’язані тільки з виявленням вибухонебезпечних предметів, роботи по знешкодженню не проводяться!)

Виконання робіт в чіткій відповідності до стандартних операційних процедур, правил техніки безпеки, що відповідає національним і міжнародним стандартам.

Догляд за особистим обладнанням.

Вимоги:

Готовність до роботи в польових умовах, на відкритому повітрі та до монотонної роботи з фізичним навантаженням.

Готовність до частих відряджень по Україні.

Дисциплінованість, уважність до деталей та старанність.

Відсутність проблем з вживанням алкоголю та наркотичних речовин.

Відсутність судимостей.

Упорядкований документ з військового обліку (приписне, військовий квиток оновлений та з відміткою ТЦК та СП).

Ми пропонуємо:

Оплачуване навчання (організація виплачує стипендію на період навчання);

Офіційне працевлаштування у міжнародній організації;

 Офіційна заробітна плата 2 рази на місяць, 

Оплата добових при відрядженнях (670 грн. за добу);

Графік роботи 10/4;

24 дні щорічної відпустки;

Кар'єрний ріст та перспектива розвитку у міжнародній організації;

Страхування життя;

Психосоціальна допомога.

Справжній мир приходить тоді, коли земля безпечна! Долучайся до нашої команди та очищуй свою землю разом з нами!

Залишити заявку можна зателефонувавши на безкоштовний номер телефону:  0800-300-66