Представництво «The HALO Trust» в Україні пропонує нову кар’єру в авторитетній міжнародній організації, яка допомагає населенню, постраждалому від війни.  ХАЛО – найбільша у світі гуманітарна організація, яка займається розмінуванням.  Заробітна плата: 33 000 грн (з цієї суми будуть утримані податки).

Дана посада не вимагає попереднього досвіду роботи сапером та спеціалізованих технічних знань. Ми навчаємо спеціалістів «з нуля» відповідно до найвищих стандартів у галузі і працюємо відповідно до найсуворіших стандартів безпеки. Посада відкрита як для чоловіків, так і для жінок – у нашій команді вже працює значна кількість тренованих спеціалісток із розмінування! Жінки особливо запрошуються до участі у конкурсі.

ХАЛО — неурядова, неполітична та нерелігійна організація зі штаб-квартирою у Великій Британії. ХАЛО працює в Україні з 2016 року. Ми займаємося очищенням територій від мін та вибухонебезпечних предметів, щоб спільноти та країни змогли повернутися до нормального життя. Місія ХАЛО – відновлювати безпечний доступ до територій, які зазнали забруднення вибухонебезпечними предметами, відтак захищаючи життя людей і відновлюючи можливості для економічного розвитку для спільнот, які постраждали від війни.

Через початок повномасштабного вторгнення в Україну в лютому 2022, ХАЛО розширює штат співробітників і шукає співробітників/ць на посаду демінерів/ок – фахівців, які виконують ключову роботу з очищення територій.  ХАЛО проводить повну підготовку демінерів/ок згідно з міжнародними стандартами перед початком роботи.

ПОСАДА: Демінер/ка

РОЗМІЩЕННЯ: Харківська, Миколаївська  області

ПІДЗВІТНІСТЬ: Керівник групи розмінування

Успішні кандидати, незалежно від попереднього досвіду, повинні пройти і завершити повний курс навчання у м.Миколаєві або у м.Харкові. Усі співробітники повинні будуть пройти практичний і письмовий тест в кінці навчання перед початком роботи.

Обов'язки:

Проведення заходів з ручного усунення мінної небезпеки з використанням різних технік розмінування під наглядом керівника групи (роботи пов’язані тільки з виявленням вибухонебезпечних предметів, роботи по знешкодженню не проводяться!)

Виконання робіт в чіткій відповідності до стандартних операційних процедур, правил техніки безпеки, що відповідає національним і міжнародним стандартам.

Догляд за особистим обладнанням.

Вимоги:

Готовність до роботи в польових умовах, на відкритому повітрі та до монотонної роботи з фізичним навантаженням.

Готовність до частих відряджень по Україні.

Дисциплінованість, уважність до деталей та старанність.

Відсутність проблем з вживанням алкоголю та наркотичних речовин.

Відсутність судимостей.

Упорядкований документ з військового обліку (приписне, військовий квиток оновлений та з відміткою ТЦК та СП).

Ми пропонуємо:

Оплачуване навчання (організація виплачує стипендію на період навчання);

Офіційне працевлаштування у міжнародній організації;

Офіційна заробітна плата 2 рази на місяць,

Оплата добових при відрядженнях (670 грн. за добу);

Графік роботи 10/4;

24 дні щорічної відпустки;

Кар'єрний ріст та перспектива розвитку у міжнародній організації;

Страхування життя;

Психосоціальна допомога.

Справжній мир приходить тоді, коли земля безпечна! Долучайся до нашої команди та очищуй свою землю разом з нами!

Залишити заявку можна зателефонувавши на безкоштовний номер телефону:  0800-300-66