Повна назва документа державного планування:

проєкт Програми соціально-економічного та культурного розвитку Коломийчиської сільської територіальної громади на 2024-2027 роки

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Коломийчиська сільська військова адміністрація Сватівського району Луганської області

Передбачувана процедура громадського обговорення:

відповідно до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» Коломийчиська сільська військова адміністрація оприлюднює для громадського обговорення Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Програми соціально-економічного та культурного розвитку Коломийчиської сільської територіальної громади на 2024-2027 роки.

Ознайомитись з повним текстом Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки можна за посиланням https://kolomyichiska-gromada.gov.ua/strategichna-ekologichna-ocinka-13-51-54-05-01-2024/ та в Єдиному реєстрі стратегічної екологічної оцінки на Єдиній екологічній платформі «ЕкоСистема».

Пропозиції та зауваження до зазначеного документа просимо надавати до Коломийчиської сільської військової адміністрації: е-mail: kolomsva@loga.gov.ua та до Єдиного реєстру стратегічної екологічної оцінки протягом 10 днів з дня її оприлюднення.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються