На виконання підписаного Меморандуму про співробітництво Харківська обласна організація Товариства Червоного Хреста України надала допомогу для внутрішньо переміщених осіб Коломийчиської територіальної громади.

Допомога призначається сім’ям з дітьми, людям з інвалідністю та громадянам похилого віку (від 80-ти років). Всього 56 родин даних категорій громадян отримають матраци, ковдри, подушки, постільну білизну, рушники, набори посуду, побутову хімію, ліхтарі на випадок відсутності світла.

16 січня працівники Коломийчиської військової адміністрації у харківському пункті видачі гуманітарки вже надали допомогу родинам, які проживають у Харкові. Решті сім’ям даної категорії громадян, які проживають в інших населених пунктах, допомога буде надіслана адресно найближчим часом.