Станом на 1 січня 2024 року відділом земельних відносин, архітектури та житлово-комунального господарства Коломийчиської сільської військової адміністрації загалом було опрацьовано 170 інформаційних повідомлень про пошкоджені/зруйновані житлові об’єкти (будинки), що були подані мешканцями Коломийчиської територіальної громади.

В розрізі населених пунктів повідомлення про пошкоджені/зруйновані будинки розподілились:

селище Новоселівське – 58 повідомлень;

село Куземівка - 33 повідомлення;

село Стельмахівка - 21 повідомлення;

село Коломийчиха - 18 повідомлень;

село Райгородка - 16 повідомлень;

село Володимирівка - 6 повідомлень;

село Новоєгорівка (колишня Свердлівка) - 6 повідомлень;

село Ковалівка - 5 повідомлень;

село Кармазинівка - 5 повідомлень;

село Джерельне - 4 повідомлення;

село Новоєгорівка - 1 повідомлення.

Подати повідомлення про пошкоджене/зруйноване майно людина може через застосунок Дія, у найближчому ЦНАПі або через нотаріуса.

За словами начальника земельних відносин, архітектури та житлово-комунального господарства Михайла Гречаного, з початку 2024 року ще десять мешканців Коломийчиської громади вже подали повідомлення про  пошкоджені/зруйновані будинки. В подальшому працівники відділу перевіряють записи у Реєстрі пошкодженого/знищеного майна і за потреби комунікують із власниками зруйнованих або пошкоджених будинків з метою уточнення необхідних відомостей.