Сьогодні ми вшановуємо пам’ять про захисників, що загинули, відстоюючи незалежність та територіальну цілісність України під час повномасштабної агресивної війни, яку російська федерація розв’язала і веде проти Українського народу, антитерористичної операції та операції об’єднаних сил.

Схиляємо голови в жалобі про десятки тисяч цивільних громадян, які загинули внаслідок військових дій з боку росіян. Пам’ятаємо про всіх розстріляних і закатованих нелюдями, які вдерлись у наші мирні міста, села та селища. Пам’ятаємо про всіх, хто загинув і продовжує гинути сьогодні від російських бомбардувань.

Настане день, коли на мирному небі над Україною засяє яскраве сонце. Але ми завжди пам’ятатимемо про біль втрат, який завдала нашому мужньому народу нічим неспровокована ганебна російська агресія.

Віримо в нашу Перемогу!

Слава Україні!