8 травня, у День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війни, керівники Коломийчиської військової адміністрації Галина Радченко та Людмила Павлова відвідали Меморіал пам’яті «Атака», який розташований на вершині гори Кременець у місті Ізюм Харківської області.

Керівники громади вшанували пам’ять про загиблих і всіх жертв Другої світової хвилиною мовчання та поклали квіти до підніжжя монументу і пам’ятника скорботної матері, який є частиною Меморіалу.

Фото без описуФото без опису

Меморіал пам’яті «Атака» в Ізюмі був споруджений на честь солдатів, загиблих у Другій світовій війні, та відкритий у 1988 році. А вже через 34 роки, у березні 2022-го, був частково зруйнований внаслідок бомбардувань з боку російської армії.

Нехай цей день завжди нагадує нам, що перемога над нацизмом була і залишається пам’ятником сили духу людей і волі до перемоги над злом. Ми вшановуємо кожного, хто боровся тоді і бореться сьогодні за свободу, мир та гідність українців, за майбутнє нашої країни.