1 липня керівниці Коломийчиської військової адміністрації  Галина Радченко та Людмила Павлова відвідали з робочим візитом офіс Харківської обласної організації Товариства Червоного хреста України.

Там вони поспілкувалися з одним із керівників організації Олександром Григор’євим з питань надання гуманітарної допомоги певним категоріям переселенців Коломийчиської громади.

Під час зустрічі Галина Миколаївна висловила подяку працівникам Червоного Хреста за раніше надану допомогу та надала звіти про використання цієї допомоги.

Під час спілкування була досягнута домовленість про подальшу співпрацю в рамках підписаного Меморандуму щодо задоволення потреб внутрішньо переміщених осіб Коломийчиської громади.