8 липня начальниця Коломийчиської військової адміністрації Галина Радченко разом із очільником Сватівського району Олегом Сліпцем відвідали у Харкові хаб Нижньодуванської громади, де зустрілися із першим заступником начальника Луганської обласної військової адміністрації Олексієм Смирновим.

Під час зустрічі обговорили питання та проблеми, які сьогодні є актуальними — гуманітарна допомога для переселенців, робота з реєстром зруйнованого/пошкодженого майна, забезпечення безперебійної роботи закладу під час відключення електроенергії тощо.

Керівниця хабу Наталія Лукащук розповіла про послуги, які надаються громадянам на постійній основі та про розширення цих послуг у майбутньому.

Цього дня Олексій Смирнов поспілкувався не тільки зі спеціалістами – надавачами послуг, а й з внутрішніми переселенцями – відвідувачами хабу.