Луганською обласною військовою адміністрацією запроваджується збір інформації про вціліле житло в Луганській області, власники якого бажають отримати компенсацію за таке житло за умови юридично оформленої відмови від права власності на нього на користь держави Україна у разі потенційної появи такої можливості та наявності необхідних фінансових ресурсів. 

Фото без опису

Таке рішення прийняла Тимчасова спеціальна комісія Верховної Ради України з питань захисту майнових та немайнових прав внутрішньо переміщених та інших осіб, постраждалих внаслідок збройної агресії російської федерації проти України від 14.06.2024 року,

Увага! Це опитування стосується саме НЕУШКОДЖЕНОГО ЖИТЛА! Інформацію про пошкоджене та знищене житло Ви можете подати в Реєстр пошкодженого та знищеного майна засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг (Портал Дія) або з використанням мобільного застосунку Порталу Дія або через ЦНАП чи нотаріуса.

Також звертаємо Вашу увагу, що Ви можете заповнити інформацію як щодо житла, яке знаходиться на території області, окупованій після повномасштабного вторгнення російської федерації з 24.02.2022, так і щодо житла, яке знаходиться на території області, окупованій до цієї дати. 

Отже, якщо Ваше житло на Луганщині залишилося неушкодженим,  Ви є його власником,  готові відмовитися від нього на користь держави України та отримати за це компенсацію, заповніть, будь ласка, цю анкету та натисніть «НАДІСЛАТИ».

Посилання на анкету для заповнення: http://surl.li/ulcave