Вітаємо!

Коломийчиська сільська рада щиро вітає з Днем народження головного спеціаліста фінансового відділу Коломийчиської сільської ради Костенко Світлану Микитівну.

Вітаємо!

Сьогодні 20 вересня 2021 року, щиро вітаємо з Днем народження депутата 8 скликання Коломийчиської сільської ради Шевельова Валерія Павловича.

Вітаємо!

Коломийчиська сільська рада щиро вітає з Днем народження добру, працелюбну, відповідальну і безперечно чарівну жінку спеціаліста I категорії, депутата 8 скликання Коломийчиської сільської ради Кошеленко Аллу Антонівну.

Вітаємо зі святом!

Щиро вітаємо всіх рятівників, працівників цивільного захисту, пожежної охорони нашої громади, начальника Івана Борзило Сватівського районного управління ГУ ДСНС України у Луганській області та всіх співробітників з професійним святом – Днем рятівника!

Вітаємо!

12 вересня 2021 року відзначила свій День народження спеціаліст II категорії - землевпорядник Ковалівського старостинського округу Коломийчиської сільської ради Кравченко Ганна Сергіївна.

Вітаємо!

Щиро вітаємо з Днем народження спеціаліста II категорії - землевпорядника Стельмахівського старостинського округу Коломийчиської сільської ради Троян Тетяну Миколаївну!

Вітаємо!

Дорогі школярі, ветерани педагогічної праці,

Вітаємо!

Сьогодні 31 серпня 2021 року святкує свій День народження депутат 8 скликання Коломийчиської сільської ради Ковальов Анатолій Іванович.

З Днем Державного прапору України!

23 серпня, напередодні Дня незалежності, ми вшановуємо один з трьох символів суверенітету нашої держави – Державний Прапор України. Синьо-жовтий стяг уособлює нашу незалежність, є історичною пам’яттю та гордістю народу. Бажаємо злагоди, сил та натхнення, успіхів у роботі на благо нашої країни! Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної, вільної, неподільної і могутньої України.