Начальниця Коломийчиської сільської військової адміністрації Галина Радченко разом із своєю заступницею Людмилою Павловою 5 вересня відвідали місто Дергачі, де зустрілися із заступницею голови Дергачівської міської ради Інгою Токаренко. Метою зустрічі було обмін досвідом щодо організації роботи органів влади та шляхи вирішення соціальних проблем, з якими стикаються мешканці на прифронтових та деокупованих територіях.На території Дергачівської міської ради проходили бойові дії і зараз ця територія вважається зоною підвищеної небезпеки, тому що розташована біля кордону.

Під час зустрічі представники Коломийчиської СВА та Дергачівської міської ради обмінялися досвідом у питаннях організації гуманітарної та соціальної роботи після деокупації територій. Зустріч виявилася плідною для обох сторін та стала стартовим майданчиком для подальшої співпраці і дружби між Коломийчиською та Дергачівською громадами.Фото без опису