27 грудня був підписаний Меморандум між Коломийчиською військовою адміністрацією та громадською організацією «Громадські ініціативи Сватівщини».

Метою Меморандуму є взаємодія та координація діяльності Сторін для взаємодопомоги та отримання позитивного результату в процесі розвитку Коломийчиської громади шляхом залучення широкого кола громадян для покращення побутових, культурних, духовних та інших потреб населення громади. Також метою Меморандуму є створення сприятливих умов для відновлення та розвитку території, ефективного використання внутрішнього потенціалу місцевої громади, розвитку, впровадження та захисту інтелектуальних здобутків членів громади.

Фото без описуТекст Меморандуму

Під час підписання Меморандуму сторони обговорили напрямки роботи в умовах воєнного стану.