Майбутнє України в твоїх руках!

Україна готується остаточно вигнати окупантів зі своєї території. Для виконання цього надскладного завдання нам потрібно постійно посилювати наші спроможності. Долучайся до бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Щоб приєднатися до лав бригади, звернися до одного із ЦНАПів (https://t.me/synegubov/5476) або заповнюй анкету на сайті (https://storm.mvs.gov.ua/).

Життя у звільненій Боровій, що межує з Коломийчиською громадою

26 березня начальниця Коломийчиської військової адміністрації Галина Радченко разом із заступницею Людмилою Павловою побували у Борівській територіальній громаді, де зустрілися з начальником військової адміністрації Олександром Тертишним.

Серцями обрана земля….

Саме таку назву мав благодійний захід, який 23 березня відвідала працівниця Коломийчиської адміністрації Оксана Пилипчук. Захід відбувся в київському Центрі культури «Святошин» і був організований Марківською СВА за підтримки Старобільської РВА, Новопсковської, Білолуцької, Біловодської, Міловської, Чмирівської та Шульгинської військових адміністрацій.

10 років спротиву. Історія братів Асана й Азіза Ахтемових

Кримськотатарських активістів Асана й Азіза Ахтемових окупанти незаконно затримали у вересні 2021 року в окупованому Криму. До цього провели обшуки в їхніх будинках, а затримавши вивезли у невідомому напрямку, де згодом чинили фізичний і психологічний тиск.

10 років спротиву. Історія Нарімана Джеляла

Це історії про людей, яких незаконно заарештувала росія в окупованому Криму за підтримку України та вірність своїй державі, людей, які чинять спротив зі зброєю в руках у Силах оборони України, починаючи з 2014 року.

Співпраця: Чим Коломийчиській громаді буде корисним досвід Чкаловської громади

18 березня начальниця Коломийчиської військової адміністрації Галина Радченко разом зі своєю заступницею Людмилою Павловою побували з робочою поїздкою у Чкаловській територіальній громаді Чугуївського району Харківською області. Метою поїздки було ознайомлення з досвідом відновлення територій після деокупації.

10-та річниця офіційної окупації Криму

18 березня 2014 року за поданням президента російські законодавчі органи затвердили так зване «приєднання Криму», тобто незаконне насильницьке приєднання частини української території.