Прапор Незламності!

Український прапор, пробитий кулями , гордо майорить біля школи села Стельмахівки.

Про День Державного Прапора України (матеріали Українського інституту національної пам’яті).

На вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів Указом Президента України від 23 серпня 2004 року № 987 встановлено День Державного Прапора України, який відзначається щорічно 23 серпня. Державний Прапор є одним із державних символів країни, відбиває національні традиції, ідентифікуючи певну територію.

Постанова від 7 липня 2023 року № 43 "Про нелегітимність організації підготовки та проведення російською федерацією будь-яких виборів на тимчасово окупованих територіях України".

Затверджено постанову ЦВК про нелегітимність організації підготовки та проведення російською федерацією будь-яких виборів на тимчасово окупованих територіях України