Вітаємо!

Дорогі школярі, ветерани педагогічної праці,

Вітаємо!

Сьогодні 31 серпня 2021 року святкує свій День народження депутат 8 скликання Коломийчиської сільської ради Ковальов Анатолій Іванович.

З Днем Державного прапору України!

23 серпня, напередодні Дня незалежності, ми вшановуємо один з трьох символів суверенітету нашої держави – Державний Прапор України. Синьо-жовтий стяг уособлює нашу незалежність, є історичною пам’яттю та гордістю народу. Бажаємо злагоди, сил та натхнення, успіхів у роботі на благо нашої країни! Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної, вільної, неподільної і могутньої України.

Вітаємо!

Коломийчиська сільська рада щиро вітає з Днем народження спеціаліста Коломийчиської сільської ради Олійник Ірину Володимирівну.

Вітаємо

Коломийчиська сільська рада вітає з Днем народження спеціаліста I категорії Коломийчиської сільської ради Манько Тетяну Анатоліївну.

Вітаємо!

Коломийчиська сільська рада вітає з Днем народження депутата 8 скликання Коломийчиської сільської ради Буйкіна Вячеслава Сергійовича.

Вітаємо!

Сьогодні відзначає свій День народження прибиральниця службового приміщення Райгородського старостинського округу Коломийчиської сільської ради Радченко Олена Іванівна.

Вітаємо!

Коломийчиська сільська рада вітає з Днем народження старосту Стельмахівського старостинського округу Коломийчиської сільської ради Гречаного Михайла Юрійовича.