9 лютого лікарі мобільної медичної бригади Рубіжанської центральної міської лікарні провели медичний огляд переселенців Коломийчиської громади, які проживають у Краснограді Харківської області. За словами заступниці директора з медичних питань лікарні Світлані Голубцової, це стало можливим завдяки підтримки керівництва Коломийчиської військової адміністрації.

Начальниця адміністрації Галина Радченко розповіла, що це початок співпраці між Рубіжанською лікарнею та Коломийчиською адміністрацією у напрямку надання кваліфікованої, вузькоспеціалізованої медичної допомоги переселенцям Коломийчиської громади.

− В Краснограді проживає чимало переселенців з нашої громади. Всі вони отримали консультації у профільних лікарів – офтальмолога, із захворювань опорно-рухового апарату, кардіолога. Але не тільки наші люди отримали допомогу. Лікарі приймали всіх громадян, які зверталися цього дня. Дехто приїхали з навколишніх населених пунктів. Окрім консультацій лікарі Рубіжанської лікарні безкоштовно надавали необхідні ліки, робили кардіограми, роздавали окуляри людям. Сподіваємося, що такі медичні огляди продовжаться і в майбутньому, − наголосила Галина Миколаївна.

КНП «Рубіжанська центральна міська лікарня» після релокації розпочала свою роботу 22 листопада минулого року у Харкові по вул. Георгія Тарасенка, 92а.

Це сучасний медичний Центр відновного лікування та реабілітації, де є все необхідне обладнання для надання кваліфікованої амбулаторної медичної допомоги дорослим та дітям. Сьогодні в лікарні працюють 17 висококваліфікованих спеціалістів, в тому числі сімейні лікарі. В лікарні можна пройти обстеження та лікування, також там проводять лабораторні дослідження, в тому числі гормональні дослідження, онкомаркери, інфекції, урогенітальні інфекції, гепатити, біохімічні дослідження та інші згідно вимог НСЗУ.

Лікарня працює з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 19.00, субота – з 8.00 до 16.00, неділя – вихідний.

Медична допомога надається безкоштовно.

Телефон реєстратури: 0970474432, 0662775378