Вітаємо!

Сьогодні святкує свій День народження депутат 8 скликання Коломийчиської сільської ради Руднєв Володимир Олексійович.

Вітаємо!

Сьогодні святкує свій День народження спеціаліст I категорії Коломийчиської сільської ради Глотова Світлана Миколаївна!

Вітаємо!

Шановні працівники культури та аматори народного

Вітаємо!

Шановні працівники соціальної сфери!

Вітаємо!

Коломийчиська сільська рада щиро вітає З Днем народження опалювача Коломийчиської сільської ради Кузьміна Юрія Миколайовича!

Вітаємо!

Шановні освітяни Коломийчиської територіальної громади!

Раді повідомити, що проєкт «Співпраця громад Сватівського та Сєвєродонецького районів" став переможцем конкурсу

Раді повідомити, що проєкт «Співпраця громад Сватівського та Сєвєродонецького районів з метою популяризації велотурузму» громадської організації «Луганочки» став переможцем конкурсу малих грантів в рамках Компоненту «Місцеве самоврядування та реформа децентралізації влади» Програми ООН із відновлення та розбудови миру. Зараз відбувається активна фаза підготовки до початку реалізації проекту. В рамках проекту передбачається підписання меморандуму про розвиток велотуризму між громадською організацією та Сватівською, Нижньодуванською, Коломийчиською та Кремінською громадами партнерами, проведення ряду онлайн круглих столів, за підсумками роботи яких буде розроблено вело маршрути та вело концепцію. Слідкуйте за ходом реалізації проекту на сайтах громадської організації та громад-партнерів.