Жодна дитина не має залишитись наодинці з досвідом війни -  місія благодійного фонду «Голоси дітей»

Починаючи з 2015 року, після початку збройної агресії Росії проти України , правозахисниця Олена Розвадовська переїхала на Схід України та здійснила кілька програм із захисту дітей, які постраждали від війни поблизу лінії фронту. Співпрацювала з такими організаціями, як Swiss Mine Action Foundation, Marcy Corps, Papal Humanitarian Action for Ukraine (Італія), Military Museum of Childhood (Боснія і Герцеговина) та іншими.

Соціальна допомога мешканцям Коломийчиської громади з початку 2024 року

Спеціалісти відділу з питань забезпечення соціальних та публічних послуг Коломийчиської сільської військової адміністрації сьогодні проводять спеціалізовану діяльність в галузі соціального управління, розробляють та реалізують соціальні програми, надають адміністративні та соціальні послуги, допомагають людям, які цього потребують.

Законодавство України  про трудові відносини з неповнолітніми

Законодавство України про трудові відносини з неповнолітніми

12 червня світ відзначає Всесвітній день боротьби з дитячою працею. Східне міжрегіональне управління державної служби України з питань праці нагадує, що  діти – це майбутнє будь-якої нації і завдання кожного докласти максимум зусиль щоби створити світ, де кожна дитина матиме можливість вирости сильною, творчою та щасливою особистістю!

Керівництво Коломийчиської СВА взяло участь у київській конференції: які питання обговорювали

Начальниця Коломийчиської військової адміністрації Галина Радченко та начальниця відділу освіти, культури, молоді та спорту адміністрації Олександра Маслякова з 28 травня перебувають в Києві, де беруть участь у конференції «Від (де)окупації до відкритого демократичного врядування». Захід відбувається в рамках проєкту «Формування концептуальних і правових засад інституційного відновлення Донбасу»

СОЦІАЛЬНА ПРОГРАМА ДЛЯ СТУДЕНТІВ З ВИДАЧЕЮ ГРАНТІВ

Запрошуємо студентів та абітурієнтів Сватівського району Луганської області взяти участь у соціальній програмі Scholarship. Головний приз - гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ.

4 червня в Україні відбудеться щорічна меморіальна акція «Голоси дітей»

4 червня в Україні вшановують пам’ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. У світі, за рішенням Генеральної Асамблеї ООН від 19 серпня 1982 року, цього дня відзначається Міжнародний день безневинних дітей — жертв агресії.