Зустріч в мерії Краснограду

23 січня, під час поїздки до міста Красноград Харківської області, начальниця Коломийчиської військової адміністрації Галина Радченко та її заступниця Людмила Павлова зустрілися із заступницею міського голови Краснограду Наталією Шаптала.

Переселенці Коломийчиської громади в Краснограді отримали гуманітарну допомогу

23 січня начальниця Коломийчиської військової адміністрації Галина Радченко разом із заступником Людмилою Павловою побували у Краснограді Харківської області. У Красноградському районі проживає більше 20 внутрішньо переміщених громадян з нашої громади.

Вступай до лав ЗСУ! Захищай країну!

Здолаємо російських окупантів тут і зараз, щоб воювати не довелося нашим дітям. Вступай до ЗСУ! Самостійно обирай підрозділ і посаду за телефоном: 0800300441.

Як подати повідомлення про пошкоджене або зруйноване майно

Станом на 1 січня 2024 року відділом земельних відносин, архітектури та житлово-комунального господарства Коломийчиської сільської військової адміністрації загалом було опрацьовано 170 інформаційних повідомлень про пошкоджені/зруйновані житлові об’єкти (будинки), що були подані мешканцями Коломийчиської територіальної громади.