Що найбільше турбує громадян через зміну назви вулиці в рамках декомунізації – роз’яснення юриста

Під час обговорення роботи топонімічної комісії Коломийчиської громади щодо реалізації Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» найчастіше у людей виникали запитання щодо фінансової складової у зв’язку зі зміною документів через перейменування вулиці та обов'язковість цієї процедури.

Хто з переселенців Коломийчиської громади отримає допомогу від Червоного Хреста

На виконання підписаного Меморандуму про співробітництво Харківська обласна організація Товариства Червоного Хреста України надала допомогу для внутрішньо переміщених осіб Коломийчиської територіальної громади.

«Борт 54»: пам’яті Юрія Лубковича

18 січня 2023 року, о 08:20, в м. Бровари, що на Київщини, на території дитячого садка розбився вертоліт ДСНС ЕС-225 (бортовий номер 54), на борту якого перебувало 10 осіб. За повідомленням представника Офісу Президента України Кирила Тимошенка, оперативна група МВС України прямувала у відрядження до «гарячої точки».

Де жителі Коломийчиської громади можуть отримати безкоштовну правову допомогу

Згідно з частиною першою статті 59 Конституції України кожен має право на професійну правничу допомогу. У випадках, передбачених законом, ця допомога надається безоплатно. Так, Законом України «Про безоплатну правову допомогу» передбачено надання первинної та вторинної безоплатної правової допомоги.

Запрошуємо пройти Всеукраїнське опитування

Міністерство молоді та спорту України працює над тим, щоб якомога більше людей в Україні займалися спортом та руховою активністю. Мета − зробити рухову активність нормою життя для всіх українців, включаючи вимушених переселенців, ветеранів та членів їх сімей.