Запрошуємо пройти Всеукраїнське опитування

Міністерство молоді та спорту України працює над тим, щоб якомога більше людей в Україні займалися спортом та руховою активністю. Мета − зробити рухову активність нормою життя для всіх українців, включаючи вимушених переселенців, ветеранів та членів їх сімей.

Психологічна та правова підтримка ветеранів, учасників бойових дій та їх близьких

У місті Славутичі Вишгородського району Київської області діє Соціально-психологічний центр, який на загальнодержавному рівні надає послуги ветеранам війни, учасникам бойових дій та членам їх сімей.

Сплата аліментів не залежить від гендеру

У багатьох людей існує думка, що відмовляються від сплати аліментів виключно чоловіки. Це яскравий приклад стереотипного уявлення про гендерні ролі у суспільстві, адже як показує практика роботи органів державної виконавчої служби, ігнорування батьківських обов’язків не має статі.

Основні положення Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 “Жінки, мир, безпека”

Резолюція Ради Безпеки ООН 1325 “Жінки, мир, безпека” ухвалена Радою Безпеки ООН 31 жовтня 2000 р., та резолюції Ради Безпеки ООН 1820, 1888, 1889, 1960, 2106, 2122, 2242, 2467, 2493, які разом формують порядок денний “Жінки, мир, безпека”

Уряд спростив для ветеранів війни і членів їх сімей процедуру призначення пільг на оплату житлово-комунальних послуг

За інформацією Мінсоцполітики, чинне законодавство передбачає, що для призначення пільг на житлово-комунальні послуги, пільговик має особисто звернутися до уповноважених органів.

Три кроки Національної стратегії щодо подолання гендерного розриву в оплаті праці до 2030 року

В Україні у реалізації права на працю ще й досі існують гендерні бар’єри. До 2017 року існував перелік професій, заборонених для жінок, поки Кабінет міністрів України не скасував наказ №256 Міністерства охорони здоров`я на заборону 450 професій для жінок, який грубо порушував їхнє право на роботу, рівність прав і можливостей, свободу вибору. Відтоді ярмарок професій для жінок значно розширився і вони можуть працювати (навчатися), зокрема, машиністками метро, водолазками, рятівницями, пожежницями, мотористками на кораблі, водійками автобусів далекого прямування, спеціалістками з видобування нафти й газу, снайперками.